جلوه هایی سنتی و دلنشین در منزل با جاشمعی

By:

در دوره‌های قبل از اختراع برق، همواره شمعها وسیله ای برای روشنایی خانه‌ها بوده است ، شمع‌ها را در سقف، دیوار و روی میز قرار می‌دادند واز نور آن استفاده می‌كردند، ما نیز از جاشمعی های بسیار زیبا كه از چوبهای مرغوب نیز تهیه شده اند و برای شمع‌های کوچک ،متوسط و بزرگ استفاده می شود، كلكسیونی كوچك را معرفی می كنیم.

Image result for ‫جاشمعی چیست‬‎

با استفاده از این جاشمعی ها میتوانید جلوه ای سنتی و دلنشین به منازل ،کافی شاپها و سفره خانه های سنتی خودتان بدهید وفضایی آرام و رمانتیک را فراهم آورید این جا شمعی ها با الهاماتی از مدل های قدیم طراحی و ساخته شده است.

استفاده از شمع در محیط خانه و مخصوصاً هنگام غذا خوردن و همچنین به هنگام روابط عاشقانه به فضا حالت شاعرانه و آرامش بخشی میدهد که باعث گرما بخشی به زندگی می گردد و از طرفی روشن کردن شمع در جاشمعی و یا شمعدان علاوه بر زیبا کردن اتاق ، نور شمعها را خوش رنگ کرده و به خود جاشمعی نیز زیبایی خاصی ایجاد می بخشد .

Image result for ‫جاشمعی چیست‬‎

در این صورت شما حتی می توانید رنگ جاشمعی و خود شمع را با هم هماهنگ کنید. به دلیل قیمت مناسب جاشمعی و یا شمعدان می توانید با بودجه ای محدود ، دکور خانه را تغییر داده و ظاهری شیک به آن بدهید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *