استفاده از کلمات کلیدی در گوگل ادوردز

By:

شاید برای شما هم این سوال پیش امده باشد که تبلیغات در گوگل ادوردز می تواند در سئو سایت شما تاثر بگذارد؟ تعدادی از بازاریاب های دیجیتالی بر این باورند که گوگل ادوردز جز روش های تبلیغاتی می باشد و در سئو سایت تاثیری ندارد. اما به هر حال گوگل ادوردز و سئو هر دو هدف یکسانی دارند : افزایش ترافیک سایت و تبدیل ان به مشتری.


هدف اصلی سئو این است که کسب و کار شما در اینترنت به خوبی دیده شود و در صفحه ی نتایج گوگل بالا بیاید و در نهایت تعداد بازدید کنندگان سایت را بالا ببرد. تعدادی از متخصصان سئو بر این باورند که گوگل ادوردز بر روی رتبه ی سایت تاثیری ندارد. درستی این مسئله در بیت متخصصان سئو مورد بحث است و هنوز جواب مشخصی به این مسئله داده نشده است. اما می توان با داده هایی که از تحلیل عملکرد سایت در مدت زمانی که گوگل ادوردز انجام می شود ،به دست اورد، اصلاحات مناسبی در سئو سایت انجام دهید.


همان طور که میدانید با گوگل ادوردز سایت شما در نتیجه اول گوگل ظاهر میشود اما شما می توانید با انجام سئو مناسب سایت خود را به نتیجه اول گوگل برسانید. به هر حال اینکه چه تعداد از بازدیدکنندگان به مشتری تبدیل می شوند چیزی است که متخصصان سئو می توانند درباره این بحث کنند.

همان طور که می دانید کلمات کلیدی یکی از مهم ترین فاکتور ها در سئو سایت می باشد و گوگل ادوردز نیز به کلمات کلیدی که استفاده می شود اهمیت زیادی میدهد. گوگل ادوردز بخشی به نام keyword planner دارد که با کمک ان می توانید کلمات کلیدی را بررسی نمایید و نتایجتان را بهبود ببخشید.
تعداد دفعاتی که تبلیغ نمایش داده می شود نیز یکی از مواردی است که می تواند در بهبود رتبه سایت شما تاثیر بگذارد. هر تبلیغی که تعداد نمایش ان بیشتر باشد نشان میدهد که چه عبارتی بیشتر جستجو شده است و می توانید از آن تبلیغ برای شناسایی کلمه کلیدی استفاده نمایید.در صورتی که نرخ تبدیل در مقایسه با تعداد کلیک ها پایین باشد، متوجه خواهید شد که مشکلی وجود دارد . مثلا ممکن است مطلب شما اطلاعات مفیدی را به کاربر ارائه نداده باشید . در اینجا می توانید از ابزار سئو برای حل این مشکل استفاده نمایید.

همان طور که میدانید آنالتیک ها یکی از قوی ترین ابزار های دائمی بررسی سایت می باشند. این ابزار ها اطلاعات خوبی را در باره سایت شما به شما ارائه می دهند که با استفاده از انها می توانید برای بهبود سایت خود اقدام نمایید.
در صورتی که راجع به تفاوت رتبه کلیکی و کلیدواژه ها (در حقیقت عبارت جستجو شده که میتواند کلیدواژه شما شود) مطالعه کنید و ارزش تبدیلشان را بررسی کنید و ببینید چه عبارت هایی بازدیدکننده را به سایت شما ارسال میکنند ، اونوقت می توانید بفهمید که چطور میتوان با گوگل ادوردز سئو را تقویت کرد.
باید به این نکته توجه داشته باشید که در تبلیغات ارتباط بین ظاهر و محتوا حفظ شود . عنوان مطالب ، متن و قالب می توانند در تصمیم کاربر برای کلیک تاثیر گذار باشد.

مهم ترین مسئله ای که وجود دارد این است که کلمات کلیدی انتخاب شده کاملا درست و مناسب باشند تا علاوه بر اینکه ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند، تعداد مشتریان هم افزایش پیدا کند.نمی توان بدون تحقیق و بررسی اقدام به انتخاب کلمه کلیدی نمود . ابزارهای رایگانه زیادی در اینترنت وجود دارد که میتوان یا کمک گرفتم از انها کلمات مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید و قدرت این کلمات را با انها اندازه گیری نمایید.
شما می توانید به جای خرید بک لینک های غیر اصولی از گوگل ادوردز برای افزایش ترافیک سایت خود استفاده نمایید. توصیه می کنیم با تعدادی از کلید واژه های خود اقدام به خرید گوگل ادوردز کنید و و طی چند روز تاثیر ان را در میزان فروش محصولات خود مشاهده نمایید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *